środa, 7 grudnia 2016

Wesoła... dwunastka :D

Witajcie kochani!
Dzisiaj opowiemy wam o naszej szalonej i... dużej rodzince. Tak, wszystkich nas jest dwanaścioro. Większości z was wydaje się to nie do pomyślenia i zastanawiacie się jak nasi rodzice dali sobie rade z 8 dziewczynami i 4 chłopakami :D Mimo, że to zadanie było i jest bardzo trudne do wykonania, spisali się na medal, w szczególności tata bo przez ostatnie 10 lat wychowywał nas sam. Tyle dzieci w domu, więc na pewno się nie nudzili hahaha A tu dziewczyny kłócą się o ubrania i kosmetyki, zaraz po chłopcy biją się o komputer. Jesteśmy dwie najmłodsze więc mamy duże oparcie w starszym rodzeństwie. Wigilia, Wielkanoc i inne święta, w których zawsze jesteśmy razem to bardzo magiczny czas, gdy wszyscy spotykamy się w tym samym czasie i miejscu razem. Wiadomo dużo ludzi, dużo wydatków. Więc mimo, iż czasami musiałyśmy zrezygnować z zakupu ulubionych rzeczy bo drugiemu, czy trzeciemu czegoś ważniejszego brakowało, ale za żadne skarby nie zamieniłybyśmy naszego życia na inne! 

Teraz pokażemy wam malutką część naszej rodziny :)10 komentarzy:

 1. Wspaniała rodzinka! Rodzeństwo to świetna sprawa. Ja jestem jedynaczką, dlatego sama zawsze chciałam mieć choć 2 dzieci i teraz z ogromną przyjemnością patrzę jak razem się bawią i jaka fajna relacja się między nimi tworzy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda! Rodzeństwo to najlepsze co w życiu można mieć :)

   Usuń
 2. Zazdroszczę tak licznej rodziny! Moja jest dużo mniesjza..

  OdpowiedzUsuń
 3. supr zdjęcia, uwielbiam takie rodzinne posty! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dwanaścioro rodzeństwa? :o Niesamowite wręcz, nie wyobrażam sobie tak wielkiej rodziny :D Ale musicie mieć wesoło, skoro Was tak dużo - no i świetne zdjęcia, takie prawdziwe ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie! Rodzina jest najważniejsza! Wszystkiego dobrego dla całej dwunastki :p

  OdpowiedzUsuń