piątek, 9 grudnia 2016

Top 5 naszych ulubionych miast świata

Cześć!
Kolejny post postanowiłyśmy napisać o miejscach, do których chciałybyśmy pojechać. Obie uwielbiamy podróże i bardzo dużo miejsc dotychczas już zwiedziłyśmy m.in. Francję, Turcję, Słowację, Bułgarię, Macedonię, Ukrainę, Rumunię, Litwę i wiele innych. Więc kolejne marzenia trzeba spełniać! :)


Jako pierwszą naszą wymarzoną podróż chciałybyśmy odbyć do Nowego Jorku. Od zawsze coś nas ciągnęło do Stanów a w szczególności do tego jednego miasta. :)


Kolejna to podróż do świata pięknej architektury. Mamy na myśli Dubaj, który przyciąga pięknymi budynkami.


Trzecim naszym ulubionym miejscem są Malediwy. Błękit oceanu indyjskiego i słońce, które dodaje jeszcze więcej uroku temu miejscu to połączenie idealne np. na wakacje.


Ko Phi Phi.. Niewielu z Was słyszało o tym pięknym miejscu, które położone jest w Tajlandii. Mała magiczna wyspa, która przyciąga do siebie. :)Ostatnim naszym miejscem jest Paryż, w którym już byłyśmy, ale to miejsce ma to coś w sobie, co każe nam tam wracać! Dużo ludzi, uważa, iż stolica Francji jest niezadbana, a ludzie są niekulturalni. My będąc tam, widziałyśmy co innego i przekonałyśmy się, że sam Paryż jest przepięknym miastem, a ludzie są życzliwi i otwarci na turystów.


A jakie są Wasze ulubione miejsca, które chcielibyście odwiedzić? :-]

7 komentarzy:

 1. Macie już całkiem sporą kolekcję, ale życzę by ta lista z marzeniami kiedyś zmieniła sie w ta drugą, pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Malediwy są przepiękne! :)
  Pozdrawiam serdecznie, obserwuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę, że tyle podróży już macie za sobą. Ja niesamowicie marzę by zobaczyć Barcelonę <3 i chciałabym jeszcze kiedyś wrócić do Wiednia, który mega mi się podobał :)

  http://mamakarolina.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. faktycznie o ko phi phi nie słyszałam, ale miejsce wyglada przepięknie!:) z wymienionych miejsc chętnie bym pojechała na Malediwy i do Dubaju :) a tak to marzy mi sie Zakhyntos i Japonia

  OdpowiedzUsuń
 5. Też chciałabym podróżować. Na świecie jest tyle pięknych miejsc :)
  Zapraszam-Mój blog
  Odwdzięczam się za każdą obserwacje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim marzeniem jest odwiedzic Londyn.
  http://olgv-kos.blogspot.com/2016/12/dwulicowosc.html

  OdpowiedzUsuń
 7. ważne żeby mieć marzenia :3
  moim marzeniem by byłą chyba Francja albo Anglia czyli królestwo gastronomi <3
  pozdrawiam.
  http://deliciousfood98.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń